brak rysunku
brak rysunku
17:06, 15.12.2017
brak rysunku
Celiny, Ireneusza, Niny
brak rysunku
2.7°C deszcz
Użytkownik: Hasło:
  • Strona Główna
  • Historia
  • Kontakt
  • Aktualności
    ›› Gminne i sołeckie
    ›› Ogłoszenia różne
    ›› Archiwum
  • Galeria
  • Artykuły
  • Forum
Panel Użytkownika
  • Zarejestruj się
  • Przypomnij hasło
Mapa Owczarni

brak rysunku

Plan odnowy miejscowości

brak rysunku

Akcja "Nakrętka"

brak rysunku

Polecamy

brak rysunku

brak rysunku
Komentarze do aktualności
Wyniki Wyborów Samorządowych 2010 w Gminie Brwinów w Okręgu nr 3
brak rysunkuWyniki głosowania na Kandydatów na Burmistrza Gminy Brwinów w Okręgu nr 3 (Żółwin, Terenia, Kopana, Owczarnia, Biskupice, Czubin, Falęcin, Grudów, Krosna, Kotowice, Milęcin, Domaniew, Domaniewek, Koszajec, Moszna)

  • Falkowski Krzysztof - 568 głosów

  • Guzik Andrzej - 565 głosów

  • Kogut Grzegorz Adam - 85 głosów

  • Kosiński Arkadiusz - 564 głosy



Łączna ilość głosów z Gminy Brwinów oddanych na Kandydatów:


1. Falkowski Krzysztof - 3305 głosów
2. Guzik Andrzej - 3155 głosów
3. Kogut Grzegorz Adam - 224 głosy
4. Kosiński Arkadiusz - 3357 głosów

Wyniki głosowania na Kandydatów do Rady Miejskiej w Okręgu nr 3 (Żółwin, Terenia, Kopana, Owczarnia, Biskupice, Czubin, Falęcin, Grudów, Krosna, Kotowice, Milęcin, Domaniew, Domaniewek, Koszajec, Moszna

I. KW Platforma Obywatelska:

1. Pielak Katarzyna Paulina - 56 głosów
2. Fijak Magdalena - 30 głosów
3. Kurlak Grzegorz Stanisław - 21 głosów
4. Grobelna Beata Anna - 30 głosów
5. Kryńska Justyna Bożena - 7 głosów
6. Frej Roman Stanisław - 29 głosów
7. Van de Boel Sophia Maria Theodora - 89 głosów

II. KW Prawo i Sprawiedliwość:

1. Dobrzyński Marek Andrzej - 76 głosów
2. Gosk Tadeusz - 11 głosów
3. Szarlik Grzegorz - 8 głosów
4. Kamiński Ryszard - 5 głosów
5. Damaziak Marek - 9 głosów
6. Kowalewski Jacek Kazimierz - 12 głosów

III. KWW Razem dla Rozwoju:

1. Zieliński Mieczysław Jan - 150 głosów
2. Rukszto Karol Marcin - 85 głosów
3. Gajek Marlena - 52 głosy
4. Woszczek Piotr - 37 głosy
5. Gosk Grzegorz Stanisław - 11 głosów

IV. KWW Wspólnota Samorządowa Mieszkańców Gminy:

1. Rakowiecki Sławomir Wacław - 183 głosy
2. Górniak Aldona - 137 głosów
3. Grobelny Benedykt - 88 głosów
4. Kulesz Zbigniew - 41 głosów
5. Łukawska Anna Małgorzata - 33 głosy
6. Słonecka-Polok Anna Zofia - 11 głosów
7. Orman Elżbieta Maria - 26 głosów
8. Woźniak Krzysztof - 2 głosy
9. Przybysz Stanisław Jacek - 45 głosy

V. KWW Katarzyny Zielenkiewicz-Ołpińskiej:

1. Zielenkiewicz-Ołpińska Katarzyna Aneta - 56 głosów
2. Miśkiewicz Michał Marek - 4 głosy
3. Cybruch-Gozdek Carmen Maria - 2 głosy
4. Płuciennik Beata - 4 głosy
5. Siwiec Maria Joanna - 9 głosów

VI. KWW Arka Kosińskiego "Dobro Wspólne":

1. Kalinowska Sylwia Ewa - 66 głosów
2. Dębowska Agnieszka - 79 głosów
3. Biedrzycka Anna Jolanta - 18 głosów
4. Streżyński Józef - 111 głosów
5. Baranowski Mariusz Paweł - 125 głosów





dodano: 24.11.2010 przez: mariusz_baranowski [komentarze(0)]
Brak komentarzy aktualności.
Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.